KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385584
nr 1338 5584
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Visby från havet. Signerad, 1955. Olja på pannå, 24x34 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:59:11
3.200 kr